Seo Nedir? Seo ne kazandırır?
Seo Hizmetlerimiz:

 


Ankara web tasarım, web tasarım ankara, profesyonel web tasarım ankara, web yazılım ankara, kurumsal web yazılım ankara, seo ankara, ankara web tasarım ajansı, ankara web tasarım firmaları, web tasarım ankara kızılay, web tasarım ankara fiyat, ankara web tasarım şirketleri, ankara web tasarımcı, web tasarım ostim, ankara web tasarım firmaları, ankara web tasarım kursu, web sitesi tasarımı, web tasarım kızılay, kızılay web tasarım, profesyonel web tasarım kızılay, kurumsal web yazılım kızılay, seo kızılay, kızılay web tasarım ajansı, kızılay web tasarım firmaları


Seo nedir?

Seo ingilizcesi Search Engine Optimization olan kelimelerin kısaltılmışıdır ve türkçeye Arama Motoru Uyumu (AMO) olarak tercüme edilmiştir. Kısaca Web sitenizin arama motorları (Google, Yahoo, Yandex, Bing gibi) sonuç sayfalarında üst sıralarda bulunması böylece doğal yada yönlendirme sayesinde websitenize gelen trafiğin artırılması diye tanımlayabiliriz.
 
Seo Ne kazandırır?

Seo'nun faydaları nelerdir? Kimsenin olmadığı yada çok az kişinin gezdiği bir yer ile İstanbul Taksim yada Ankara Kızılay gibi insanların kalabalıklar halinde gezdiği yerlerde dükkan sahibi olmak arasındaki kazanç farkını hayal edebilirsiniz. SEO uyumlu olmayan ve SEO yapılmayan web sitesi ile  SEO uyumlu ve SEO yapılan bir web sitesi arasındaki ziyaret ve kazanç farkı da aynı şekildedir. İnsanlar sizin web sitenize geldiğinde de yine ürününüzü satmak için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız fakat  kimsenin gelip geçmediği ıssız bir yerde iş yapmaktansa kalabalık bir yerde iş yapmak her zaman daha iyidir. Daha da güzeli SEO;  Kızılay ya da Taksim  meydanındaki kira ve diğer maliyetler göz önüne alındığında çok daha ucuzdur. En güzeli ise kaliteli yönlendirmelerle sitenizi ziyaret eden insanlar sizin gibi işletmeleri yada sizin de sunduğunuz ürün ve hizmetleri arayarak size ve sitenize ulaşırlar. Yani sizin ürün ve hizmetlerinize  bir ihtiyaç ya da ilgileri zaten var.

SEO tv, radyo, afiş gibi tüm klasik reklam yöntemlerine göre çalışmalarınızı en iyi ödüllendirecek reklamdır  ki bu tüm internet reklamları için de söylenebilir. Ayrıca insanlar derby maç izlerken araya girmiyorsunuz  yada ilgilendikleri bir haberi okurken sayfanın bir köşesini kaplamıyorsunuz. Onlar sizi bulmaya çalışırken siz ortaya çıkıyorsunuz. Onları sizin ürünlerinize yada sağladığınız hizmete ihtiyaçları olduğuna ikna etmeye çalışmıyorsunuz, alınacak en iyi ürün yada hizmeti sizin verdiğinize ikna etmeye çalışıyorsunuz. Başka bir deyişle SEO ile daha başlamadan mücadelenin en az yarısını kazanmış durumdasınız.

Seo Hizmetimiz Neleri İçerir?
 
Öncelikle sitenizin mevcut durumunu inceler, rakiplerinizi analiz eder, aranızdaki mesafeyi ne kadar sürede kapayacağımızı ve onları nasıl ve ne zaman geçebileceğinizi belirleriz. Analiz sonuçları ve sizin de onaylamanız ile SEO çalışmalarımıza başlarız. Size söz verdiğimiz gibi web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını ve sitenize gelen trafiğin artmasını sağlarız. Size yalnızca gelen ziyaretçileri müşteriye çevirmek kalır.

 


Yorum Yap