Başarı ONu istemeyene gelmez sloganı ile yola çıkan On Yazılım; sektörlerinde kurumsallaşmak, büyümek ve daha fazla müşteriye ulaşmak isteyen kısaca başarılı olmak isteyen firmalara profesyonel, hızlı, güvenilir  web siteleri tasarlamak amacıyla 1998 yılından beri bilişim sektöründe çeşitli alanlarda faaliyet veren tecrübeli bilişimciler tarafından kurulmuştur. Alan adı ve hosting yönetimi, web site tasarımı, SEO, web uygulama, masaüstü programlama, donanım/yazılım kurulum ve desteği, sistem göçleri, yakın destek gibi bilişim, internet ve bilgisayar terimlerinin her biri ve hepsi ile bir çok alanda çalışmalar yürütmüştür.

On Yazılım, küçük orta veya büyük ayrımı yapmadan tüm sektörlerde tüm işletmelerin ihtiyaçlarını çözecek hem hızlı hem pratik hem ekonomik web sitesi edinme imkanı sağlamaktadır. Web sitesi kurmanın artık bir lüks değil ihtiyaç olduğunun bilincinde olarak ilkeli bir anlayış ile her sektörde kullanılabilecek ve kolayca yönetilebilen web site sayfaları sunmaktadır.

On Yazılım, kurumsal ve bireysel tüm müşterilerine ticari veya tanıtım sitelerinin kurulumu ve geliştirilmesinde teknik destek verdiği gibi sonrasında da ihtiyaçlar doğrultusunda titizlikle siteyi takip ederek yapılmasını gerekenleri yerine getirir veya getirilmesi hususularında bilgilendirme yapar. Sürekli yenilikler ve güncellemeler ile siteniz her zaman zamanın değişimlerine ayak uydurabilecektir.

Web sayfası tasarımlarınız, web form uygulamalarınız veya firmanıza özel ihtiyaçlarınız titizlikle ele alınarak en uygun çözümler sizler için üretilir.

Firmalar için günümüzde başarıyı devam ettirmek de başarıyı yakalamak kadar zordur. Bir yandan kaliteli hizmet vermeye devam ederken, bir yandan da sürekli yeni müşteriler bulmaya devam etmek zorundadırlar. Çünkü eldekini tutmak için alınacak önlemler ayakta kalmaya yetmez.

Firmaların yeni müşterilerine ulaşmalarının en iyi yolu olan web sitesi ihtiyaçlarını profesyonel, hızlı, güvenilir ve ekonomik web siteleri yaparak karşılıyoruz.

Kalitenin ucuza da yapılabileceğini göreceksiniz. On Yazılım ailesine katılarak aileden biri olacaksınız. Sizleri de bekleriz.

Bildiğimiz bir şey varsa o da bu işi bildiğimizdir. İyi bir web sitesinin nasıl olması gerektiğini, neleri barındırması ve neleri içermemesi gerektiğini, iyi bir SEO için yani firmanızın arama motorlarında üst sıralarda gelmesi, tanınırlığı, bilinirliği arttırma konusunda neler yapılması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Bilgimizin ve yeteneklerimizin verdiği özgüvenle firmanızın tüm ihtiyaçları  için hizmetinizdeyiz.

 


Yorum Yap